Вутов приключи сезона с гол и разгромна победа (видео)

Антонио Вутов изигра поредния си силен мач за Мезьокьовешд-Жори. В последния кръг от сезона в Унгария неговият тим разби МТК Будапеща с 5:1, а българският нападател отбеляза един от головете.

Мезьокьовешд-Жори нямаше победа в предишните си 6 мача, заради което се лиши от шансове да участва в евротурнирите. Отборът приключва кампанията с 42 точки, колкото има и МТК, и заема осмо място преди двубоя на Уйпещ срещу Залаегерсег.

Босненецът Марин Юрина откри резултата още в 1-ата минута, а в края на полувремето Даниел Наги се разписа за 2:0. През втората част Тиаго Ферейра си вкара автогол, а после Шандор Вайга и Вутов доведоха нещата до 5:0, преди Роланд Варга от дузпа да реализира почетното попадение за МТК.

На вратата на гостите, които през този сезон се завърнаха в елита, беше бившият вратар на Левски Милан Миятович.