Антонио Вутов вкара гол, но тимът му допусна тежък обрат

Мезьокьовешд-Жори загуби с 1:3 от МОЛ Фехервар в сблъсъка между двата тима от 30-ия кръг на първенството на Унгария. Българинът Антонио Вутов откри резултата в мача още в 13-ата минута, но отборът му допусна тежък обрат и загуби мача.

Срещата започна чудесно за домакините, които в 13-ата минута поведоха в резултата. Вутов се разписа отблизо, завършвайки хубава контраатака след пас на Бесирович.

През второто полувреме обаче МОЛ Фехервар направи страхотен обрат. Бамгбойе изръвни резултата в 59-ата минута, а Дардай даде преднина на гостите в 65-ата минута. Крайното 1:3 оформи Шабо в добавеното време на срещата.

След този мач МОЛ Фехервар се намира на 3-ото място с 50 точки. Мезьокьовешд-Жори пък заема 8-ата позиция с 38 точки.