Болоня също не успя да надвие "биковете", Антов този път не игра (видео)

Отборите на Болоня и Торино завършиха наравно 1:1 на "Ренато Дал'Ара" в мач от междинния 32-и кръг в Серия "А". Така "биковете" записаха четвърти пореден мач без поражение. Българският национал Валентин Антов този път не взе участие за "рособлу", след като в предишните им два мача се появи от пейката.

За домакините се разписа Муса Бароу в 25-ата минута с единствения точен удар за тях в мача. След равностойна първа част през второто полувреме гостите доминираха, но успяха да стигнат само до изравнително попадение, дело на Роландо Мандрагора в 58-ата минута. С това реми Болоня остана 11-и в класирането с 38 точки в актива си, а Торино продължава да бъде 16-и, но вече с 31 спечелени пункта.