Алисия Велинова: Моментното отпускане доведе до двата гола, които получихме

Капитанката на Риал (Ковачевци) Алисия Велинова коментира равенството на своя тим с Етър ВТ в мач от 17-ия кръг на Женското Първенство. Двата тима не се победиха и завършиха при резултат 2:2, като Велинова вкара първото попадение в мача.

Риал (Ковачевци) се измъкна в последните минути и изтръгна точка от Етър ВТ (видео+галерия)

"Мачът тръгна добре за нас, можеше и да победим, но все пак добър и здрав мач се получи. Не знам от какво се получиха тези два гола, които получихме. Може би някакво моментно отпускане на отбора.

Смятам, че можем да сме по-конкурентноспособни на водещите отори, стига да си повярваме малко и да имаме повече самочувствие.

22 Риал Ковачевци - Етър

Нямаме толкова опитни състезателки и по-големи. Играем с девойки главно. Може би това до някаква степен ни кара да не сме толкова уверени, но вече от доста време сме заедно и ще се представим добре и занапред", заяви Велинова.

Снимки: Борислав Трошев