Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

ЦСКА (Москва) не срещна затруднения срещу Ротор (видео)

ЦСКА (Москва) записа очаквана победа в домакинството си на Ротор (Волгоград) от 25-ия кръг на руската Премиер лига. Това бе важен успех за "Армейците", които остават в битката за топ 3.

Домакините откриха резултата в 45-ата минута, когато Чидера Еджуке стреля от границата на наказателното поле, топката премина през куп от играчи и след неубедителна намеса и на вратаря се озова зад голлинията за 1:0.

В 70-ата минута Наяир Тикнизян пусна пас успоредно на голлинията, Саломон Рондон изпревари вратаря, финтира го и отбеляза в опразнената врата за 2:0.

С този успех ЦСКА се намира на 4-ото място с 46 точки, колкото има и 3-ия Локомотив (Москва). Водач е Зенит с 54 точки, пред Спартак (Москва) с 47.