Бдин (Видин) и Пещера (Галата) си спретнаха голово реми

Бдин (Видин) и Пещера (Галата) завършиха наравно 2:2 в приятелска среща. Стана равностоен мач. Съперниците влязоха в схватка веднага след началния съдийски сигнал и резултатът не закъсня. В 5-ата минута Денис Гърлов премина между бранителите на гостите и откри резултата. Малко по-късно Румен Миков наказа грешка на видинския страж за 1:1. До края на полувремето футболист на домакините уцели гредата.

След почивката имаше ситуации и пред двете врати. Развръзката настъпи в последните 8 минути. Първо Деян Захариев даде аванс на бдинци въпреки претенциите на съперника, че е извършено нарушение срещу вратаря им. В последните секунди Юлиян Младенов стреля неспасяемо от границата на наказателното поле за 2:2.