Мирослав Миндев: Спечелихме едно трудно гостуване

Загорец удари Гигант в Съединение (видео+галерия)

Старши треньорът на Загорец (Нова Загора) Мирослав Миндев коментира победата на своя тим над Гигант (Съединение) с 1:0. Наставникът призна, че е останал доволен от победата.

“Предвид многото добри контроли, които изиграхме, някои от играчите ни вирнаха носовете. Най-важното е, че победихме и резултатът не е от такова значение. Винаги един гол променя развоя на събитията, независимо кога го вкарваш. Имахме разговори на по-висок тон на полувремето, защото не се представяхме така, както ми се искаше. Но бях доволен и на 0:0 на полувремето.

Ако се появи нещо добро, може да го вземем. Трябва да е в нашия регион, но надали. Имаме едно основно ядро, което ни изнася мачовете. Нашата цел е да побеждаваме във всеки мач. Кой знае какви амбиции за влизане на всяка цена нямаме, но ще видим. Черноморец нямат кой знае какви сътресения и чак толкова големи проблеми. Мисля, че са фаворити, но това не означава че ние сме се предали и ще спрем да ги гоним”, заяви Миндев.