100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4

Севлиево надви Академик (Свищов)

Севлиево победи Академик (Свищов) с 2:0 в контрола. Началото не предвещаваше подобен финал. Домакините не намериха верния ритъм и съперникът можеше на два пъти да ги накаже. Момчил Тодоров се измъкна сам срещу Димитър Пантев, но не успя да даде аванс на „студентите“. След почивката севлиевският състав взе инициативата и пред отсрещната врата стана горещо. В 70-ата минута Атанас Георгиев центрира от фаул, Добрин Петров отклони, свищовският вратар изби, но Георги Василев насочи топката в мрежата му – 1:0. Малко преди края отбраната на Академик сгреши при изнасянето на топката, Радослав Байчев я открадна и реализира втория гол.