Реал Сосиедад изтръгна точката срещу Виляреал (видео)

Отборът на Реал Сосиедад изтръгна точката при гостуването си на Виляреал в двубой от 21-ия кръг на испанската Ла Лига.

Двубоят завърши 1:1, като изравнителното попадение за баските падна в добавеното време. Негов автор стана Александър Исак, който преди това уцели гредата.

Виляреал излезе напред в резултата още в третата минута, когато след рикошет топката попадна в краката на Даниел Парехо, който стреля от дистанция в горния ляв ъгъл и откри. Пет минути по-късно Исак наели напречната греда и пропусна да изравни.

Резултатът се запази до добавеното време, когато Исак овладя една отскочила топка пред наказателното поле и изпрати неспасяем шут в левия ъгъл на Серхио Асенхо за крайното 1:1.След това равенство Виляреал върви пети с 35 точки, докато Реал Сосиедад има 32 и заема шестото място.