Антов: Важното е, че победихме, към момента не знам да има оферти за мен

ЦСКА-София надви Левски въпреки пропусната дузпа и червен картон (видео+галерия)

Защитникът на ЦСКА-София Валентин Антов коментира победата на своя тим над Левски в мач от 13-ия кръг на efbet Лига. Младият бранител остана доволен, а "червените" се наложиха с 1:0.

"Това е вечното дерби, никога не може да очакваш да победиш с голяма разлика. Важното е, че успяхме да вземем мача, бе много важно това за нас. Взехме си трите точки и си свършихме работата. Важното е да си концентриран, гледахме да не се случват неща, които не трябва. Жалко, че останахме с 10 човека, но се концентрирахме и задържахме резултата.

Не мисля, че трябваше да си мислим, че Левски може да изравни. Щеше да е хубаво да вкараме повече голове, но си свършихме работата и трите точки са най-важни. Сега идва почивка, време е за равносметка. От отдавна не бяхме играли в такъв циъл. Справихме се добре, но има накъде още да вървим.

110 ЦСКА-София - Левски
Сега ще дойде една почивка и ще работим повече с новия наставник и с новата схема на игра . Очаквам една хубава почивка и дано играем още по-добре през пролетта. Аз съм футболист на ЦСКА, мисля само за това, не знам за оферти и мисля само за отбора.
Паузата ще ни дойде добре, защото изиграхме доста мачове. С добра подготвка пролетта ще покажем още по-добри неща", завърши Антов.