Два късни гола лишиха Уеска от първа победа (видео)

Новакът Уеска не успя да стигне до първа победа за сезона и при 12-ия си опит. Този път тимът на Мичел бе на косъм от трите точки, но ги изпусна по изключително драматичен начин. Две минути преди края на гостуването си на Гранада той водеше с два гола. Попадения на Молина и Санчес обаче го лишиха от успеха и срещата завърши 3:3.

Рико даде аванс на Уеска в 21-ата минута, но малко преди почивката Суарес изравни. Борха Гарсия и Оказаки направиха резултата 1:3 преди да се стигне до драмата в края.

Уеска остана на дъното на класирането с актив от осем точки, кото са събрани от осем равенства.