Очаквайте: Вижте как разрушават стадион "Българска армия"

Осасуна и Уеска не се победиха

Отборите на Осасуна и Уеска не се победиха в първия двубой от десетия кръг на испанската Ла Лига. Двубоят помежду им завърши 1:1, като гостите могат да съжаляват за пропуснатия аванс, който получиха още в петата минута.

Тогава Сандро Рамирес откри резултата, след като се възползва от една отбита от стража на домакините топка след центриране в наказателното поле.

Резултатът се запази до 68-ата минута, когато Осасуна възстанови равенството чрез Давид Гарсия, който с глава прати топката в мрежата за 1:1. След това равенство Уеска е на 17-ата позиция с 9 точки, докато Осасуна има 11 и заема 11-ото място.