Стоичков с изравнително попадение в добавеното време за ЦСКА срещу Вихрен във виртуалното първенство (видео)

Тимът на Вихрен, ръководен от геймъра на ФИФА Даниел Попов се изправи срещу отбора на ЦСКА от 90-те до наши дни на баскетболиста Александър Гавалюгов в първата фаза на WINBET е-футбол лига. Двубоят се състоя на виртуалния стадион Спартак, на който играе мачовете си съставът от Сандански. Домакините поведоха с точно попадение на Костов още в 6-та минута. До края на първата част тимът от Сандански пропусна още няколко възможности за гол. През второто полувреме тимът на ЦСКА също изпусна доста ситуации, с които да изравни резултата.  В края на добавените 2 минути на мача Стоичков се изправи сам срещу вратаря и отбеляза изравнявнителния гол на срещата.

Вторият телевизионен мач за деня беше между познатите вече лица на WINBET e-футбол лига Георги Ангелов  с Берое и Паскал Райхарт с Ботев (Пловдив). Интригата на терена се завърза още в началото на срещата с автогол на Педросо от тима на гостите. Резултатът беше удвоен в полза на Берое след удар с глава на Алион Фал в 23-ата минута. Третият гол за Берое отбеляза Еривалдо. С неспасяем удар Атанас Илиев успя да върне едно попадение за Ботев, но малко след това тимът му получи червен картон и остана с 10 души на виртуалния терен. През второто полувреме двата отбора  допуснаха поредица от грешни подавания и ситуации. Впоследствие си размениха по още един гол, но заради груба игра, точно преди последния съдийски сигнал, Ботев (Пловдив) остана с 9 играчи. Така интригуващият двубой от виртуалния стадион „Берое“ на WINBET е-футбол лига завърши при резултат 4:2 за ръководения от Георги Ангелов тим.

Електронното първенство по футбол с българските отбори се организира от „Спортс Мениджмънт България“, а повече информация за турнира можете да откриете на сайта efootball.bg. Всеки ден два мача от турнира се предават в Sportal TV и Sportal.bg.