Нова доза интригуващи сблъсъци в е-футбол лига

Ботев (Враца) победи Отбора на надеждата в WINBET е-футбол лига (видео)

Нов драматичен немско-български сблъсък от WINBET е-футбол лига успя да впечатли снощи зрителите на Sportal TV. Тимът на ЦСКА-София, управляван от Зебастиян Деем, играч на 4-та Бундеслига в Германия влезе в двубой с Пирин (Гоце Делчев) на Валентин Джагълов.
Германски играч на ФИФА победи на PES български национал в сблъсък между Лудогорец и Левски (виде)
"Червените" откриха резултата още в 9-ата минута чрез Матей. Няколко минути по-късно новото попълнение на ЦСКА-София  Пенаранда удвои резултата. Към края на второто полувреме отборът на Валентин Джагълов успя да си върне едно попадение. Германецът Деем обаче увеличи преднината си чрез един от най-куриозните голове от началото на WINBET e-футбол лига, отбелязан след две греди и рикошет.

В последната минута от редовното време, след изпълнение на дузпа, гостите оформиха крайния резултат 3:2.

Вторият мач от вечерта беше решаващ за ЦСКА 1948, който се нуждаеше от точка срещу Локомотив (Пловдив), за да си осигури място за квалификациите. Точен удар с глава на капитана на пловдивчани Илиев в края на първото полувреме отдалечи “червените” от успеха. До края на второто полувреме ЦСКА 1948 не успя да отбележи голи отпада от група А на WINBET е-футбол лига.

Тази вечер от 21:00 часа по Sportal TV гледайте двубоя между Вихрен и сборния тим на ЦСКА от 90-те години до наши дни.