Хебър - Добруджа на старта, Нефтохимик - Хебър във 2-ия кръг на Суперлигата (видео)

Хебър - Добруджа на старта, Нефтохимик - Хебър във 2-ия кръг на Суперлигата (видео)

Жребият за волейболната Суперлига е ясен. "Хебър" - "Добруджа 07" на старта, "Нефтохимик" - "Хебър" във втория кръг

Жребият за редовната фаза в първа и втора осмица на сезон 2020/2021 от Суперлигата по волейбол за мъже бе изтеглен днес.
Вече бяха изиграни мачовете от Група 1 (в Бургас), Група 2 (в Пазарджик) и Група 3 (в Добрич), а в момента се играят квалификационните срещи от Група 4 (в Монтана), като започват и плейофите между класиралите се на второ и трето място в групите за определянето на първа и втора осмица.
Редовната фаза на Суперлигата, администрирана от Национална волейболна лига, стартира на 30 октомври. В първия кръг "Хебър" приема "Добруджа 07". Във втория кръг шампионът "Нефтохимик 2010" посреща носителя на Купата на България "Хебър".

СУПЕРЛИГА, СЕЗОН 2020/2021
ПЪРВА ОСМИЦА
Номера на отборите според изтегления жребий
1 - "Нефтохимик 2010"
2 - "Хебър"
3  - Победител от плейофа от Група 1 ЦСКА - "Дунав"
4 - Победител от Група 4 в Монтана
5 - Победител от плейофа от Група 4
6 - Победител от плейофа от Група 2 "Локомотив" (Пд) - "Левски София"
7 - "Добруджа 07"
8 - Победител от плейофа от Група 3 "Пирин" (Разлог) - "Берое"
ПРОГРАМА
1 кръг
"Нефтохимик" - Победител от плейофа "Пирин" (Разлог) - "Берое"
"Хебър" - "Добруджа 07"
Победител от плейофа ЦСКА - "Дунав" - Победител от плейофа "Локомотив" (Пд) - "Левски София"
Победител от Група 4 в Монтана - Победител от плейоф от Група 4
2 кръг
Победител от плейофа "Пирин" (Разлог) - "Берое" - Победител от плейоф от Група 4
Победител от плейофа "Локомотив" (Пд) - "Левски София" - Победител от Група 4 в Монтана
"Добруджа 07" - Победител от плейофа ЦСКА - "Дунав"
"Нефтохимик" - "Хебър"
ВТОРА ОСМИЦА
Номера на отборите според изтегления жребий
1  - "Черно море"
2 - "Арда"
3 -  Загубил плейофа от Група 1 ЦСКА - "Дунав"
4  - Загубил плейофа от Група 2 "Локомотив" (Пд) - "Левски"
5 -  Последен от Група 4
6 - Загубил плейофа от Група 3 "Пирин" (Разлог) - "Берое"
7 -  "Тетевен Волей"
8 -  Загубил плейофа от Група 4
ПРОГРАМА
1 кръг
"Черно море" - Загубил плейофа от Група 4
"Арда" - "Тетевен Волей"
Загубил плейофа ЦСКА - "Дунав" - Загубил плейофа "Пирин" (Разлог) - "Берое"
Загубил плейофа "Локомотив" (Пд) - "Левски" - Последен от Група 4
2 кръг
Загубил плейоф от Група 4 - Последен от Група 4
Загубил плейофа "Пирин" (Разлог) - "Берое" - Загубил плейофа "Локомотив" (Пд) - "Левски"
"Тетевен Волей" - Загубил плейофа ЦСКА - "Дунав"
"Черно море" - "Арда"

Още от Волейбол

Виж всички

Водещи Новини

Видео акценти