Пашов и Чандъров титуляри при равенство на Академика (видео)

Двама българи играха като титуляри за Академика (Клинчени) срещу Ботошани в 4-ия кръг на румънското първенство. Георги Пашов остана на терена до 84-ата минута, а Асен Чандъров беше заменен на почивката. Срещата завърши 0:0 и след нея Академика продължава да няма победа от началото на сезона, но е на 11-о място благодарение на трите си равенства.

Ботошани имаше повече положения, но през второто полувреме в играта на домакините се усети умора след тежкия мач срещу Шкендия в Лига Европа.
Академика атакуваше по-рядко, но също имаше своите шансове, а веднъж и гредата спаси Ботошани от попадение.

Начело в Румъния е Университатя (Крайова) с пълн актив от 12 точки, следван от шампиона ЧФР Клуж с 10.