Сашо Станков: Какво като са ни вкарали 3 гола за 2 минути (видео + галерия)

Треньорът на Локомотив (Пловдив) Александър Станков не вижда нищо смущаващо, че отборът му е допуснал три гола за две минути в контролата с Анжи в Испания. Подобни развои се срещали и в големите европейски първенства, а Станков даде за пример дербито Ливърпул - Арсенал (5:1).

"Свършихме отлична работа на лагера в Испания. Продължи малко повече, но така се получи по-добре, защото разбрах, че времето в България не е било подходящо. Загубите не ни тежат. Не разбирам какво ни коментират. Явно някои ни завиждат, че провеждаме подготовката си на такова хубаво място. Относно инцидента на мача с Гьотеборг - бях провокиран и не издържах. Колкото до коментарите на вратаря на Гьотеборг, че сме играли симулативно - не му е работа да прави такива коментари. Факт е, че допускаме грешки в защита. Напусна ни един от добрите ни защитници. Защо ме питате за Гьотеборг? По-интересно е, как сме играли със Стяуа, Гуанджоу. Нормално е да загубиш от Динамо (Букурещ), след като си изиграл 11 мача, правиш някакви експерименти. Какво като сме допуснали три гола за две минути? На мача Ливърпул - Арсенал също станахме свидетели на много голове", каза още Александър Станков при завръщането на отбора от подготовка.