Треньорът на Барса "обезпокоен"

Старши треньорът на Барселона Херардо Мартино заговори за проблем в играта на каталунците след двубоя с Леванте за Купата на краля снощи. "Първото полувреме ме обезпокои", сподели аржентинският наставник. Валенсианци водеха с 1:0 на почивката, а обратът дойде след нелеп автогол и впоследствие хеттрик на Кристиан Тейо.

"Меси може да промени и този, и всеки мач. Може да преодолее всяка една защита. Не вкара гол, но даде три асистенции, играе за нас", посочи той. Относно смяната на Карлес Пуйол Тата каза: "Просто има удар в крак, няма нищо общо с коляното".

Снимка: Getty Images/Guliver