Бодуров пропусна шокираща загуба на Фулъм

Фулъм отпадна на 1/8-финалите в турнира за Купата на Лигата в Англия след тежка загуба с 2:5 от Дарби Каунти. Българският защитник на "котиджърс" Николай Бодуров не игра в мача, в който неговият тим поведе с 2:0, но допусна 5 гола за 20 минути и напусна турнира.

Муса Дембеле откри за домакините в 27-ата минута, а в 45-ата отново той удвои аванса на Фулъм. Още преди почивката обаче Крис Мартин върна едно попадение, а през второто полувреме гостите, които са лидер в Чемпиъншип, довършиха знаменития обрат. Джони Ръсел вкара за 2:2 в 47-ата минута, след което с два гола на Саймън Доукинс и един на Джеф Хендрик Дарби Каунти си осигури място на четвъртфиналите.

ФУЛЪМ - ДАРБИ КАУНТИ 2:5
1:0 Дембеле (27)
2:0 Дембеле (45)
2:1 Мартин (45) д.
2:2 Ръсел (47)
2:3 Доукинс (54)
2:4 Хендрик (62)
2:5 Доукинс (65)