Бодуров и Фулъм показаха характер, но остават в близост до дъното

Българският национал Николай Бодуров игра цял мача за Фулъм при домакинското равенство срещу Блекпул. Мачът на "Крейвън Котидж" завърши 2:2, като гостите поведоха с 2:0 още до средата на първото полувреме, но лондончани успяха да избегнат поражението.

Ишмаел Милър даде аванс на Блекпул във 2-ата минута, а в 26-ата Джейкъб Мърфи заби втори гол за гостите. Секунди преди почивката ветеранът Скот Паркър върна едно попадение, а малко преди това Антъни Макмеън от Блекпул получи червен картон. Равенството за Фулъм донесе Браян Руис в 73-ата минута.

В класирането Фулъм е точно над зоната на изпадащите с 16 точки, а Блекпул е последен с едва 7 точки.

ФУЛЪМ - БЛЕКПУЛ 2:2