Партизан си уреди среща с Лудогорец с нов убедителен успех (видео)

Отборът на Партизан официално си уреди среща с Лудогорец в третия предварителен кръг на Шампионската лига. "Гробарите" записаха нов успех с 3:1 в реванша срещу ХБ Торшавн и с общ резултат от 6:1 продължават напред, където ги очаква българският шампион.

Сърбите първи получиха гол в своята врата след като в 35-ата минута Вардум откри резултата за домакините. Това леко повиши напрежението за играчите на Партизан, които обаче през втората част показаха по-високата си класа и обърнаха нещата в своя полза. Първо в 49-ата минута Никола Нинкович изравни, а в 75-ата минута Данко Лазович изведе гостите напред. Крайното 1:3 пък оформи Петър Гръбич в добавеното време на мача.

Срещите между Лудогорец и Партизан в следващие кръг ще се играят на 29 юли и 5 август. "Орлите" са домакини в първия мач в Разград.

Съставът на Партизан: Милан Лукач, Владимир Волков, Воислав Станкович, Предраг Лука (69-Петър Пърбич), Дарко Брашанац, Никола Нинкович, Никола Дринчич, Данко Лазович (78-Исмаел Фофана), Бранко Илич, Петър Скулетич (73-Саша Илич), Милош Остоич