Стърлинг релаксира в родната Ямайка (снимка)

Талантът на Ливърпул Рахим Стърлинг получи обещаната от мениджъра му Брендън Роджърс коледна почивка. 20-годишният талант на мърсисайдци замина за родната си Ямайка с позволението на клубните шефове, след като още преди време Роджърс заяви, че младокът има нужда от почивка от натоварения цикъл от мачове в английската Висша лига. Крилото бе освободен от своя клубен тим веднага след разочароващото равенство 2:2 в домакинството срещу Лестър на "Анфийлд" и не попадна в групата на отбора за гостуването на АФК Уимбълдън в турнира за Купата на Англия (2:1).

Ден преди да се завърне в Англия, за да се присъедини към своите съотборници преди срещата със Съндърланд от Висшата лига, Стърлинг публикува своя снимка от летището в Кингстън. Младокът описа преживяването си в своята родна страна като "райско".

Макар да е роден в Ямайка, Стърлинг напуска страната на 5-годишна възраст с майка си. Именно затова години по-късно той избра да играе за английския национален отбор, вместо за родината си.