Шенсой скочи на съдията и заяви: Цяла България видя как се играе срещу голям отбор

Наставникът на Пирин (Благоевград) Наджи Шенсой остана впечатлен от представянето на своите футболисти в днешния мач с Левски, който неговият тим загуби с 0:1. Треньорът обаче изрази разочарованието си от съдийството в днешната среща, като заяви, че реферът е помагал на "сините".

Пирин Бл - Левски 0:1
"Цяла България видя как се играе срещу един голям отбор. Ако треньорите на Левски се замислят, ще видят, че ние сме отборът, който ги затрудни най-много. Те нямаха голово положение, само едно на Краев. Левски не заслужаваше да води в резултата на почивката. За втората част какво да кажа? Ние изпуснахме 3-4 голови положения. Тотално ги надиграхме.

Какво да кажем обаче за съдийството? Искате ли да се лъжем? Левски нямаше никакъв шанс да стане първи. Бутаха ги, свириха им всяко падане. Имаше дузпа за Пирин. И ние тренираме по два пъти на ден и искаме да се развиваме. Не заслужаваме да играем бараж. Ако някой чужденец беше гледал днешния мач нямаше да познае кой отбор се бори за първото място и кой за бараж", заяви Шенсой.

Снимки: Марин Маринов, Sportal.bg