Мерсин с Ники Михайлов продължава да потъва

Отборът на Мерсин с Николай Михайлов на вратата си записа 4-та поредна загуба в Лига 1 на Турция и продължава стремлглаво да върви към изпадане в по-долната дивизия. Българският вратар записа пълни 90 минути за отбора си в домакинството на Гиресунспор, но отново не успя да помогне на тима си да се отърве от загубата с 0:2.

Гостите поведоха още в 9-ата минута с попадение на Игорс Тарасовс в 9-ата минута, а в 50-ата Панайотис Димитриадис добави второто попадение за своя тим за крайното 0:2.

След това поражение, Мерсин остава на дъното на класирането с едва 8 спечелени точки до момента. Гиресунспор пък излезе 9-ти с 18 точки.