Поредна домакинска издънка за Мерсин с Ники Михайлов

Отборът на Мерсин продължава да не може да излезе от кризата, в която се намира в Лига 1 на Турция. Тимът, където играе Николай Михайлов, записа домакинска загуба с 0:2 от Юрманиеспор в среща от 12-ия кръг, и вече 9 поредни мача не е усещал вкуса на победата. Българският страж записа 90 минути, но отново не успя да спаси тима си от поражението.

Точни за успеха на гостите бяха Алтънаш в 58-ата и Кая в 4-ата минута на добавеното време.

След това поражение Мерсин се намира на предпоследното 17-то място в класирането с едва 6 спечелени точки. Юрманиеспор пък вече е 11-ти с 13 точки.