Вутов и Цонев дебютираха пред 12 500 тифози

Младежките национали на България Антонио Вутов и Радослав Цонев дебютираха за Лече в Лега Про - група С, третото ниво на италианския футбол. Пред 12 500 тифози на "Виа дел Маре" юношите на Левски се появиха от резервната скамейка срещу Касертана. Двубоят бе от 5-ия кръг на първенството, като завърши 0:0. Това беше първа грешна стъпка за "джалоросите", които имаха четири победи в първите си четири мача. Лече остава на върха в класирането с актив от 13 точки, но при победа на Фоджа, ще се смъкнат на второ място, тъй като "червено-сините" ще съберат актив от 15 точки.

Радослав Цонев влезе в средата на второто полувреме, като замени Монкусу, докато Вутов влезе 11 минути преди края вместо Пачили. Това са първи минути за Цонев на Апенините, които бе резерва в първите четири срещи. Вутов пък записва първи минути в първенство, след като преди това бе играл три мача за Купата на Италия. Талантът от Мездра дори вкара първото попадение за Лече този сезон за Купата.