Вутов вкара за победа на Лече за Купата на Италия

Младежкият национал Антонио Вутов се разписа при изпълнението на дузпи, а Лече елиминира със 7:6 Асколи в мач от втория кръг на турнира за купата на Италия. Юношата на Левски стартира мача от пейката и се появи в игра в 68-ата минута, когато неговият отбор водеше с 2:0 в резултата с голове на Франко Лепоре в 38-ата минута и Салваторе Катурано в 57-ата. Асколи обаче стигна до равенство, след като Леонардо Гато намали 15 минути преди края, а Андреа Менони вкара за 2:2 във втората минута на добавеното време.

Вутов, който се разписа и в предишния кръг на турнира, вкара втората дузпа на Лече и неговият тим поведе след пропуск на Набил Жаади в предишния удар, а в последствие двата отбора изпуснаха по още една дузпа и вкараха общо 13 до окончателната победа за тима на българина.

В следващата фаза съперник на Лече ще е елитният Дженоа.