Лече тръгна успешно пред погледите на Вутов и Цонев

Тимът на Лече тръгна успешно пътя си към Серия  "Б", след като надви с 2:1 кат гост Монополи в първи мач от Лега Про - група С. Младежките национали на България Антонио Вутов и Радослав Цонев бяха на пейката през всичките 90 минути, като Паскуале Падалино заложи на други играчи от резервната скамейка.

След нулево равенство през първата част "джалоросите" поведоха в 51-ата минута с гол на Катурано. Торомино от дузпа в 67-ата минута удвои, а в 83-ата минута домакините оформиха крайното 1:2 с попадение на Моузакитис.

Интересното е, че Вутов ще играе с номер девет на гърба си този сезон, въпреки че е далеч от това да бъде таран. Цонев пък бе картотекиран в италианската федерация с № 13. Сред тифозите на "жълто-черните" цари голям ентусиазъм през този сезон, като билетите за гостуващия сектор бяха изкупени за един час през седмицата.