Лече с нова победа пред Вутов и Цонев

Отборът на Лече, където играят младежките национали на България Антонио Вутов и Радослав Цонев, постигна нова победа в първенството Лега Про-група С, третото ниво на италианския футбол. "Джалоросите" надвиха трудно с 2:0 Саракуза в гостуването си от 6-ия кръг на първенството. Юношите на Левски, които миналата седмицата дебютираха в шампионата, останаха на пейката през всичките 90 минути. Попаденията реализираха Манкузу в 67-ата минута и Пачили в 85-ата минута.

Лече излезе на първо място с 16 точки, но има мач повече от Фоджа, който е с актив от 15 точки и приема Таранто.