Победата пак избяга на Краснодар (видео)

След два победи на старта приятната изненада от предишния сезон в руския футбол Краснодар записа четвърти пореден мач без успех. В двубой от шестия кръг "биковете" не съумяха да пречупят отбраната на домакините от Уфа и се стигна до крайното 0:0. Националът Фьодор Смолов пропусна  две добри възможности през първата част, а след почивката съдиите не му зачетоха попадение заради засада.

Бившият футболист на ЦСКА Марсиньо пък можеше да донесе трите точки за домакините, но също не показа точен удар в две ситуации точно след влизането си в игра към края на срещата. Съотборникът му Иван Обляков също пропусна в 51-ата минута. За Уфа това е пета точка от началото на сезона.

След тази среща тимът на Краснодар влиза в тежка серия, която включва гостуване на Ред Бул (Залцбург) в Лига Европа и последователни мачове в първенството срещу Ростов и ЦСКА (Москва).