Локо със сериозна издънка в Москва (видео)

Локомотив допусна сензационна загуба с 0:1 в Москва от Уфа в двубой от 7-ия кръг на Премиер лигата в Русия и пропусна възможност да напусне незавидното 11-о място във временното класиране.

Столичните "железничари" могат да се ядосват на себе си за поражението, след като пропуснаха да открият резултата в 56-ата минута.  Тогава Неманя Пейчинович изпусна дузпа, след като ударът му беше отразен от вратаря Андрей Луньов. В 69-ата минута пък опитният бранител Ведран Чорлука с коляно си отбеляза автогол. Така Локо остана 11-и със седем точки, докато Уфа се изкачи на 9-ата позиция с 8.

Любопитното е, че гостуващият тим си тръгна от Москва с трите точки без да отправи нито един удар към вратата на  Локо.