Мишо Александров с гол и червен картон

Националът Михаил Александров се разписа за Легия (Варшава) при домакинското 1:1 срещу Ягелония (Бялисток) в първия кръг на полското първенство. Той остави отбора си с човек по-малко 4 минути преди края на срещата, заради директен червен картон.

Легия поведе в 45-ата минута, след като Александров засече с глава в мрежата далечно центриране на Тибо Мулен. В 56-ата минута гостите изравниха чрез литовеца Фьодор Черних. Двубоят беше генерална репетиция пред реванша срещу Жрински (Мостар) от втория квалификационен кръг на Шампионската лига във Варшава. Първият мач завършил 1:1.