ЕВРО 2024: Швейцария 1:0 Германия /Почивка/

Петев: Ако гледаме по-общо, имаше възможност да стигнем и до равенство преди почивката

Селекционерът на България Ивайло Петев обяви след загубата с 2:7 от Япония, че "трикольорите" са можели да стигнат и до равенство преди почивката. Припомняме, че след първите 45 минути резултатът бе 4:0 в полза на домакините.

"Поздравления за японците! Всички ние сгрешихме. Сгреших аз, сгреши и отборът. Имаше много индивидуални грешки, особено в защита. Но, ако гледаме по-общо, имаше възможност да стигнем и до равенство преди почивката.

Колкото и да са тежки такива поражения, аз искам да гледам положително. Лошото е, че позволихме твърде много атаки на противника и това постоянно водеше до наши грешки. Още веднъж поздравления за Япония", заяви Петев пред Football Channel.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!