Септември (София) мечтае за директна промоция след разгром

Отборът на Септември (София) вече диша във врата на Етър (Велико Търново) кръг преди края на Втора лига. Столичани разбиха с 4:1 Левски (Карлово) на своя стадион в "Драгалевци" в мач от 29-ия кръг, като изостанат само на точка от "виолетовите".

Голмайсторът Даниел Пехливанов даде аванс на играчите на Христо Арангелов с деветото си попадения, но Рениа изравни за отдавна изпадналия в Трета лига състав. Още до края на първата част Янко Ангелов върна преднината на домакините, които бяха задължени да бият, за да се надяват на директна промоция в родния елит. Юношата на Левски, който бе твърд титуляр при Николай Митов, се разписа за трети път през този сезон.

Септември София - Левски Карлово През втората част резервата Радослав Василев (48, 89) вкара две попадения. Бившият национал увеличи актива си на четири попадения през тази пролет.

Септември София - Левски Карлово Третата поредна победа, която бе общо 17-та за Септември, позволи на тима да събере актив от 59 точки преди визитата на Оборище (Панагюрище) в последните 90 минути от сезона. Етър гостува на Несебър, като при победа на столичани и равенство или загуба на "болярите", клубът на Румен Чандъров ще се изкачи в Първа лига директно.

Все пак всичко е в ръцете на "виолетовите", които са фаворити и държат своята съдба в ръцете си.

Септември София - Левски Карлово Тимът от Карлово остана на последно място с 13 точки след 24-то си поражение за сезона.

СЕПТЕМВРИ (СОФИЯ) - ЛЕВСКИ (КАРЛОВО) 4:1

1:0 Пехливанов