Локо (Сф) се върна на победния път

Отборът на Локомотив (София) се върна на победния път, след като в среща от 29-ия кръг на Втора професионална лига победи с 3:1 гостуващия състав на Несебър. Първи в срещата в “Надежда” се разписаха гостите от морето, които откриха резултата още в 4-ата минута чрез Ерай Карадайъ.

Минута преди края на първата част футболистите на Явор Вълчинов възстановиха равенството чрез Мики Орачев. Малко след подновяването на играта Димитър Георгиев доведе нещата до пълен обрат, а в 84-ата отново той, от дузпа, оформи крайното 3:1.

Със спечелените три точки “железничарите” събраха 44 в актива си и се доближиха само на точка до шестия в подреждането Царско село. Несебър пък вече е девети, като има на сметката си 39 точки. В последния кръг Локомотив (София) гостува на Банско, а Несебър ще има изключително тежко домакинство на борещия се за директна промоция в елита Етър. И двата отбора обаче вече гарантира участието си във второто ниво на родния футбол догодина.