Момчетата на Кокала мачкат с 4:0

Воденият от Емил Велев - Кокала отбор на Оборище (Панагюрище) разпиля с 4:0 Левски (Карлово) в мач от 28-ия кръг на Втора лига. Домакините продължават да се борят за спасение, а този успех им дава надежда, след като прекъснаха серията си от три мача без победа. Освен това панагюрци имат актив от 33 точки, като са на три от опасната зона.

Пристигналият от Лудогорец 2 през зимата Георги Нетов отбеляза първите два гола. Той бе точен първо в 11-ата минута, а след това удвои в 60-ата минута.

Малко по-късно резервата Николай Парнаров с много красив гол от 30 метра вкара за 3:0. В последните секунди Владимир Айтов също вкара във вратата на изпадналите преди няколко седмици гости.

Оборище записа седми успех в последните си осем домакинства, а Кокала вярва, че в оставащите три кръга тимът му ще успее да се спаси. Домакините са 12-и, докато "сините" останаха с 13 точки на последното 16-то място.

Оборище (Панагюрище) - Левски (Карлово) 4:0

1:0 Нетов (11)
2:0 Нетов (60)
3:0 Парнаров (66)
4:0 Айтов (88)