Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Локо (Сф) удари Созопол

Отборът на Локомотив (София) записа втори пореден успех и общо 11-и през този сезон във Втора лига. "Железничарите" надделяха с 3:1 над Созопол в домакинството си от 27-ия кръг на първенството. Нападателите Илия Димитров (14) и Димитър Георгиев (55) направиха 2:0, Кристиян Пашов намали в 57-ата минута, а Александър Манолев оформи победата в последната минута.

Локомотив София - Созопол Илия Димитров даде аванс на домакините в "Надежда" в 14-ата минута. Нападателят стреля, а Мартин Теменлиев не успя да избие топката, която спря в мрежата. Голът бе трети за юношата на Левски с екипа на Локо.

Втората част започна подобно на първата, като столичани се разписаха. Този път таранът Георгиев отбеляза дежурното си попадение в 55-ата минута. Това бе негово 14-то за този сезон, като е едноличен водач при стрелците в първенството. Гостите реагираха светкавично, като Пашов прати топката в мрежата на Александър Любенов.

Локомотив София - Созопол До края на срещата Созопол се опита да изравни, а Локомотив търсеше трети гол. Такъв все пак дойде в последната минута, когато Манолев вкара първото си попадение за клуба през този сезон.

Локомотив постигна девети успех в "Надежда", като с актив от 41 точки се изкачи на шесто място. Созопол остана с 43 точки на пето място.