Бивш играч на Монтана зарадва Шенсой

Бившият футболист на Славия и Монтана Фернандо да Силва вкара победния гол за Пелистер Битоля за успеха с 2:1 срещу Македония ГП. Срещата бе от 21-ия кръг на първенството на Македония. С тази победа отборът на Наджи Шенсой се укрепи на третото място и увеличи преднината си на три точки пред четвъртия Работнички Скопие.

Домакините, които са предпоследни в класирането поведоха с гол на Яшаровски в 9-та минута, а само шест по-късно Кардосо изравни. Две минути след началото на второто полувреме Фернандо да Силва вкара победния гол за Пелистер. До края на миналата година той играеше за Монтана. За отбора от Битоля игра и бившият футболист на Пирин Бл, Марек и Септември -  Димитър Илиев.