Бивш футболист на ЦСКА се разписа в полуфинала за купата на Македония

Бившият футболист на ЦСКА и Литекс Томи Костадинов се разписа за Брегалница Щип в полуфинала за купата на Македония срещу Пелистер на Наджи Шенсой.

Костадинов се разписа в 7-та минута и оформи крайното 2:2. Това бе и първи гол за българина с фланелката на отбора от Щип, след като в края на миналата година напусна Пирин Гоце Делчев).
Той реши да си тръгне от Гоце Делчев, тъй като по религиозни причини не желае да играе в събота, а мачовете в Югозападната трета лига вече се играят именно в събота.

С равенството 2:2 Пелистер на Наджи Шенсой направи сериозна крачка към финала за купата на Македония. Полуфинала в Щип се игра при много силен дъжд и на осветление. Домакините откриха в осмата минута с гол на Здравков, но с попадения на Блаже Илиоски от дузпа през първата част и Божович в 67-та минута гостите поведоха. Само три минути по-късно Томи Костадинов оформи и крайния резултат. За Пелистер игра пък бившият футболист на Пирин Бл, Монтана и Марек Димитър Илиев.

Срещата реванш е в Битоля на 19-ти април. В другия полуфинал изненадващо Вардар загуби от Шкендия Тетово с 1:3.