Бистрица премина и през Кокала (видео и галерия)

Отборът на Витоша (Бистрица) продължава успешното си представяне във Втора лига. Тимът на Костадин Ангелов победи с 2:0 Оборище (Панагюрище) в мач от 22-ия кръг на първенството.
Попаденията бяха дело на Петко Цанков в 21-ата минута и Стефан Христов в 75-ата минута. Така "бистришките тигри" записаха трети пореден успех, като с актив от 42 точки са на трето място. Лидер е Етър с 45 точки, а втори е Септември (София) с 43 точки. Собственикът на септемврийци Румен Чандъров изгледа срещата от трибуните в Бистрица.

Витоша (Бистрица) - Оборище (Панагюрище) 2:0 Домакините бяха по-активни и напълно заслужено спечелиха поредните си три точки срещу играчите на Емил Велев- Кокала. Цанков се разписа в 21-ата минута след разбъркване в наказателното поле. Голът беше негов трети от четири срещи за клуба. Христов пък отбеляза своето четвърто попадение в 75-ата минута, когато остана очи в очи с вратаря Христо Иванов.
Оборище остана на 14-то място с 25 точки, след като вече има 11 поражения през тази кампания.
Витоша (Бистрица) - Оборище (Панагюрище) 2:0
1 април 2017, събота, 17:00 ч / XXII кръг:
Царско село 2015 (София) - Банско (Банско) 4:0
Ботев (Гълъбово) - Септември (София) 0:5
Ботев (Враца) - Поморие (Поморие) 2:1
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1929 (София) 3:1
Созопол (Созопол) - Левски (Карлово)  4:0

2 април 2017, неделя, 17:00 ч / XXII кръг: