Созопол взе своето срещу Левски (Карлово) без да се изпоти (видео)

Созопол очаквано взе своето срещу аутсайдера Левски (Карлово) в 22-рия кръг на Втора лига. "Небесносините" спечелиха с 4:0, без да се изпотят особено.

Созопол събра 39 точки и запазва 3-ото място в класирането, колкото има и Витоша (Бистрица) с мач по-малко. Над тях са Етър ВТ с 45 и Септември (София) с 43. Карловци са с 10 категорично последни.
Домакините убиха интригата още до почивката, на която се оттеглиха с класически аванс. И трите гола паднаха след разбърквания в наказателното поле на дезорганизирания съперник. Мартин Сечков откри след четвърт час игра, а Стоян Мантаров наниза две попадения в 33-ата и 37-мата минути.

Тоталното превъзходство на Созопол продължи и през второто полувреме, но се изрази само в още един гол. Деян Христов беше точен от упор в 62-рата минута.