Цецо Соколов: Искаме да печелим винаги (видео)

Българският топ нападател Цветан Соколов бе избран за Най-полезен състезател (MVP) след победата с 3:2 гейма, която Кучине Лубе (Чивитанова) записа като гост на калцедония (Верона). С този успех Лубе си гарантира първото място през редовния сезон два кръга преди края му, а ето какво каза Цецо Соколов за клубния сайт на тима от Чивитанова.

"Наистина бе много добър мач, като се намираме в труден и натоварен период. По време на тренировка работим здраво. Верона тази вечер ни затрудни, като в третия гейм леко се предадохме, а те показаха, че нямат намерение да се отказват пред никого. Важното е, че успяхме да се върнем в тайбрека, който ни позволи да спечелим мача и две важни точки.

Вече мислим за мача срещу Модена в четвъртък, като ще бъде двубой, който трябва да изиграем на макс независимо от класирането. Ние сме отбор, който иска да побеждава винаги и нямаме намерение да се отказваме", коментира Соколов.

Превод: BGvolleyball.com