Ники Михайлов се отлепи от дъното

Тимът на Николай Михайлов Мерсин завърши 1:1 в гостуването на Сампуснспор от 21-ия кръг на турската Лига 1. Българският вратар записа поредните си пълни 90 минути, като хвана две положения. Неговите съотборници поведоха с гол в 20-ата минута на Корут, но Коне изравни в 44-ата минута. Така двата тима си поделиха по една точка.

Мерсин вече е на 17-то място в класирането, като изпревари именно Самсун. Двата тима имат по 15 точки, като се борят за оставане в групата. Михайлов и компания изпревариха Самсунспор заради по-добри показатели в преките двубой. Първата среща през септември завърши 3:0 за Мерсин. 15-ата позиция, която гарантира спасение, е само на три точки.