Втори аматьорски отбор на осминафиналите

Сътън Юнайтед сътвори една от най-големите изненади в Купата на Англия, след като победи Лийдс с 1:0 и са класира за осминафиналите на турнира. Дузпа, реализирана от Джейми Колинс, донесе голямата радост на тима от Нешънъл Лийг.

Сътън доминираше през първото полувреме, въпреки че съперникът им е 83 места по-високо в стълбичката на английския футбол. Отборът на Пол Досуел, който започна турнира от четвърти квалификационен кръг, можеше да открие и по-рано, но попадение на Рори Дийкън бе отменено поради спорна засада.

След успеха на Линкълн над Брайтън вчера два аматьорски отбора са сред най-добрите 16 във ФА Къп.