Нефтохимик излиза срещу Фридрихсхафен в Шампионската лига! Гледайте мача ТУК!!!

Нефтохимик 2010 (Бургас) излиза в изключително важен мач среща - реванш срещу германския гранд  Фридрихсхафен от 3-ия кръг на Шампионската лига днес. Срещата от 17:00 часа е втора в историята на българския шампион в най-елитния клубен европейски турнир. Волейболистите на Найден Найденов загубиха първия домакински сблъсък с 1:3 гейма и сами си усложниха живота.

За да продължат напред, бургазлии ще гонят задължителна победа с 3:0 или 3:1 гейма, за да стигнат до Златен гейм, който да реши победителя от серията. За да продължи напред, германският тим се нуждае само от спечелването на два гейма.

Нефтохимик отново ще заложи на стартовия състав от първата среща, където попадна и новото попълнение на тима - украинският диагонал Олександр Стаценко.Отборът, който отпадне от Шампионска лига, ще продължи участието си е Европа в турнира за Купата на ЦЕВ.

ГЛЕДАЙТЕ мача ФРИДРИХСХАФЕН - НЕФТОХИМИК онлайн ТУК!!!