Отново е време за дерби! Ще видим ли нов триумф на "червените" или този път победата ще е за Левски - на живо със стартовите състави

Младок "изработи" и двата гола за 1:1 между Аусгбург и Леверкузен (видео)

19-годишният защитник на Аугсбург Кевин Дансо изигра главната роля при домакинското равенство (1:1) на своя тим срещу Байер (Леверкузен) в двубой от 11-ия кръг на германския елит. В равностойния двубой австриецът беше в основата и на двата гола.

В 47-ата минута той се подхлъзна пред наказателното си поле, с което позволи на Кевин Фоланд да вкара за “аспирините”. Дансо обаче не остави време на критиците си да го сочат с пръст, защото само две минути по-късно се включи в атака при корнер и засече топката в мрежата на Байер за 1:1.

След това неговият съотборник Каиуби удари греда, но пропуски, особено през първото полувреме, направиха и футболистите от Леверкузен.

Двата отбора посрещат паузата в шампионата като съседи в средата на таблицата.