Безобразието във Вердер придоби рекордно измерение (видео)

Кошмарно става положението на Вердер (Бремен), след като отборът записа нова издънка в Бундеслигата - 0:3 срещу Аугсбург у дома. Така славният тим от Северна Германия остава без победа в изминалите 10 кръга, с което поставя нов клубен антирекорд по брой поредни срещи без успех в първенството.

Безобразната игра на възпитаниците на Александер Нури доведе до мощни освирквания, а се очаква да доведе и до треньорска смяна.

Вердер допусна два гола в последните пет минути на първата част, когато последователно се разписаха Михаел Грегорич и Алфред Финбогасон от дузпа. В 61-ата минута Грегорич вкара още веднъж за ужас на домакините, увеличавайки на шест попадения личната си сметка срещу съперника от Бремен.

Отделно гостите удариха една греда, а 100-процентови пропуски направиха Финбогасон, Рани Кедира и Марсел Хелер, което само идва да покаже  каква беше разликата в класите.
Вердер остава на предпоследно място с 5 точки на своята сметка, като само Кьолн е под него в таблицата. Аугсбург пък е на девета позиция.