Всички контроли на отборите от Втора лига

Всички контроли на отборите от Втора лига

Тимовете от Втория ешелон на родния футбол също започва да се събуждат от зимния сън по празниците и стартират приготовленията за втората част от шампионата. Някои от отборите ще проведат подготовка в чужбина, докато повечето от тимове ще предпочетат тренировки в местни условия.

Всички контроли на тимовете от Втора лига:

БОТЕВ (ВРАЦА)

19 януари, Ботев (Враца) - Първа атомна 4:1
24 януари, Ботев (Враца) - Лудогорец II 2:1
27 януари, Ботев (Враца) – Черноморец (Балчик) 0:1
30 януари, Ботев (Враца) – Добруджа 3:0
2 февруари, Ботев (Враца) – Витоша (Бистрица) 1:3
7 февруари, Ботев (Враца) - Спартак (Плевен) 4:1
10 февруари, Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив) 3:0
17 февруари, Ботев (Враца) - Банско 2:2

ЦАРСКО СЕЛО

25 януари, Царско село - Марек (Дупница) 2:2
29 януари, Царско село - Кизил Жар 2:2
1 февруари, Царско село - Трепча 1:4
4 февруари, Царско село - Рустави, Грузия 2:0
6 февруари, Царско село - Кайсар 1:1
10 февруари, Царско село - ЦСКА-София 1:2
17 февруари, Царско село - Ботев (Гълъбово) 1:0

ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ)

20 януари, Локомотив - Хебър 4:0
27 януари, Локомотив (София) - Рилски спортист 2:2
2 февруари, Локомотив (София) - Септември (Симитли) 3:0
5 февруари, Локомотив (София) - Пирин (Гоце Делчев) 8:1
8 февруари, Локомотив (София) - Витоша (Бистрица) 1:0
10 февруари, Локомотив (София) - Кариана (Ерден) 1:2
17 февруари, Локомотив (София) - Ботев (Ихтиман) 7:3

МОНТАНА

13 януари, Монтана - Миньор (Перник) 3:0
17 януари, Монтана - Витоша Бистрица 1:1
27 януари, Монтана - Краснодар (Русия) 2:2
31 януари, Монтана - Ботев (Пловдив) 1:0
3 февруари, Монтана - Динамо Враня 0:0
6 февруари Монтана - Чаквари (Унгария) 3:0
8 февруари, Монтана - Стал Миелец (Полша) 1:0

НЕСЕБЪР

20 януари, Несебър - Нефтохимик 1:1
27 януари, Несебър - Поморие 0:0
31 януари, Несебър - Литекс 0:0
3 февруари, Несебър - Карнобат 2:1
7 февруари, Несебър - Дунав (Русе) 1:4
9 февруари, Несебър - ЦСКА 1948 2:2
17 февруари, Несебър - Созопол 2:1

ЛОКОМОТИВ (ГОРНА ОРЯХОВИЦА)

20 януари, Локомотив (Горна Оряховица) - Левски 2007 (Левски) 5:0
27 януари, Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Гълъбово) 1:0
2 феврурари, Локомотив (Горна Оряховица) - Академик (Свищов) 0:0
17 февруари, Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс 1:1

БОТЕВ (ГЪЛЪБОВО)

18 януари, Ботев (Гълъбово) - Дунав (Русе) 1:3

27 януари, Ботев (Гълъбово) - Локомотив (Горна Оряховица) 0:1
3 февруари, Ботев (Гълъбово) - Марица (Пловдив) 1:1
7 февруари, Ботев (Гълъбово) - Нефтохимик 2:1
9 февруари, Ботев (Гълъбово) - Верея (Стара Загора) 1:2
17 Февруари, Ботев (Гълъбово) - Царско село 0:1

ЧЕРНОМОРЕЦ (БАЛЧИК)

17 януари, Черноморец (Балчик) - Черно море 0:2
23 януари, Черноморец (Балчик) - Витоша (Бистрица) 0:2
25 януари, Черноморец (Балчик) - Балкан (Ботевград) 2:1
27 януари, Черноморец (Балчик) - Ботев (Враца) 1:0
7 февруари, Черноморец (Балчик) - Поморие 1:5
10 февруари, Черноморец (Балчик) - Добруджа 2:0

ЛУДОГОРЕЦ 2

24 януари, Лудогорец 2 - Ботев (Враца) 1:2
27 януари, Лудогорец 2 - Витоша (Бистрица) 2:3
30 януари, Лудогорец 2 - Суворово 2:0
2 февруари, Лудогорец 2 - Добруджа 1:0
7 февруари, Лудогорец 2 - Черно море 4:1
10 февруари, Лудогорец 2 - Дунав (Русе) 3:4
14 февруари, Лудогорец 2 - Добруджа 5:0
18 февруари, Лудогорец 2 - Вихър (Славяново) 1:2

ЛИТЕКС


20 януари, Литекс - Мизия (Кнежа) 6:0
27 януари, Литекс - Вихър (Славяново) 2:0
31 януари, Литекс - Несебър 0:0
3 февруари, Литекс - Първа атомна (Козлодуй) 5:0
10 февруари, Литекс - Етър 1:2
17 февруари, Литекс - Локомотив (Горна Оряховица) 1:1

МАРИЦА (ПЛОВДИВ)

13 януари, Марица (Пловдив) -  Ботев (Пловдив) U19 0:0
17 януари, Марица (Пловдив) - Берое 1:2
19 януари, Марица (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 0:3
22 януари, Марица (Пловдив) - Локомотив (Пловдив) 0:1
27 януари, Марица (Пловдив) - Асеновец (Асеновград) 1:0
3 февруари, Марица (Пловдив) - Ботев (Гълъбово) 1:1
10 февруари, Марица (Пловдив) - Витоша (Бистрица) 1:0

ПОМОРИЕ

20 януари, Поморие - Созопол 0:0
24 януари, Поморие - Нефтохимик 0:1

27 януари, Поморие - Несебър 0:0
3 февруари, Поморие - ЦСКА 1948 1:0
7 февруари, Поморие - Черноморец (Балчик) 5:1
10 февруари, Поморие - Черно море 0:2
17 февруари, Поморие - Загорец (Нова Загора) 5:1

ОБОРИЩЕ (ПАНАГЮРИЩЕ)

20 януари, Оборище (Панагюрище) - Борислав (Първомай) 2:0
27 януари, Оборище (Панагюрище) - Германея (Сапарева баня) 4:0
2 февруари, Оборище (Панагюрище) - Вихрен (Сандански) 1:1
6 февруари, Оборище (Панагюрище) - Атлетик (Куклен) 4:0
10 февруари, Оборище (Панагюрище) - Ботев (Ихтиман) 1:0
17 февруари, Оборище (Панагюрище) - Хебър (Пазарджик) 1:1

СТРУМСКА СЛАВА (РАДОМИР)

17 януари, Струмска слава (Радомир) - Левски U19
20 януари, Струмска слава (Радомир) - Витоша (Бистрица) 1:3
24 януари, Струмска слава (Радомир) - Германея (Сапарева баня) 3:1
27 януари, Струмска слава (Радомир) - Марек (Дупница) 3:0
31 януари, Струмска слава (Радомир) - Беласица (Петрич) 4:0
2 февруари, Струмска слава (Радомир) - Кариана (Ерден) 0:1
7 февруари, Струмска слава (Радомир) - Свобода (Пещера) 3:1
14 февруари, Струмска слава (Радомир) - ЦСКА-София U19

СОЗОПОЛ

13 януари, Созопол - Берое 0:3
20 януари, Созопол - Поморие 0:0
24 януари, Созопол - Верея 2 2:2
31 януари, Созопол - Нефтохимик 2:1
3 февруари, Созопол - Черноморец (Бургас) 3:0
6 февруари, Созопол - ЦСКА 1948 0:3
10 февруари, Созопол - Гигант (Съединение) 4:1
14 февруари, Созопол - Карнобат
17 февруари, Созопол - Несебър 1:2

НЕФТОХИМИК (БУРГАС)

19 януари, Нефтохимик (Бургас) - Вихър (Айтос) 8:1
20 януари, Нефтохимик (Бургас) - Несебър 1:1
24 януари, Нефтохимик - Поморие 1:0
27 януари, Нефтохимик - Карнобат 1:1
31 януари, Нефтохимик - Созопол 1:2
3 февруари, Нефтохимик - Загорец (Нова Загора) 1:1
7 февруари, Нефтохимик - Ботев (Гълъбово) 1:2
10 февруари, Нефтохимик - Ямбол 1:0
12 февруари, Нефтохимик - Гигант (Съединение)

Още от БГ Футбол

Виж всички

Водещи Новини

Видео акценти