Созопол завъртя равенство с дубъла на Верея

Созопол завърши наравно 2:2 с втория отбор на Верея (Стара Загора), като контролата се игра в Поморие.
Преди почивката тимът на Румен Димов поведе в резултата с гол на дошлия на проби от Пирин (Разлог) Жил Лоусън.

След почивката защитникът Стоян Мантаров удвои преднината на отбора от Втора лига.
В последната третина на мача гостите от Стара Загора успяха да подобрят играта си и с голове на Ивелин Костов и Пламен Иванов завършиха 2:2.

Старши треньорът Росен Тонев използва седем играчи от U19 и така съчета опитни с млади играчи. Веднага след срещата той сподели,че е доволен от показаното и отличи играта на целия отбор.