Тежко поражение за Царско село (видео)

Отборът на Царско село допусна тежко поражение с 1:4 от Трепча. Играчите на Веселин Великов стояха добре през първата част, но след почивката нещата на терена се промениха драстично и логично шампионът на Косово спечели контролата.

Първото попадение в двубоя падна в 38-ата минута, когато играчите на Трепча направиха страхотна комбинация и успяха да изненадат отбраната на втородивизионния тим. В края на първата част Диков намери Минчев, който стреля, но кълбото мина на сантиметри от целта. Все пак през второто полувреме Георги Минчев се разписа, след като засече центриране от корнер на Георги Коруджиев. Това е втори гол за талантливия нападател на лагера в Турция.

След това попадение играчите на Веско Великов бяха тотално надиграни и допуснаха цели три гола. Следващата контрола на Царско село е срещу Мариопол.